Přátelé, posíláme vám jídelníček na další týden. Pěkný pátek za námi s Monkey Business, tento týden v pátek přijede zahrát Pan Mišík se skupinou, vstupenky na státní ještě jsou:-)

Moc všem zúčastněným děkujem a zase naviděnou.

 

 

 

0

Oslovení lidé

0

Zájem

Propagovat příspěvek

To se mi líbí

Okomentovat

Sdílet

NAŠE MENU

Srdečně zdraví Bistro Vlaštovka. 

 

Hejna vlaštovek houfně mizí za teplejším počasím, však jedna z nich letos zůstává v Klatovech jenom pro Vás. Je to ta, jež několik let poletovala na dalekých cestách, aby doma zkoušela objevené chutě a vůně zajímavých bezmasých pokrmů z různých koutů světa. Přijměte proto nyní její srdečné pozvání do útulného kulinářského hnízda, kde si Vás usadí a pěkně po domácku láskyplně nakrmí.Malé bistro Vlaštovka je určené pro všechny strávníky, kteří mají rádi domácí přístup k vaření. Od pondělí do pátku vám přináší rozmanité vegetariánské menu, připravené vždy z čerstvých kvalitních surovin. Každý den je na výběr z polévky, vegetariánského hlavniho jidla, salátů, čerstvých baget, dezertů a k pití například domácí limonády nebo šťávy z právě vymačkaného ovoce či zeleniny od místních dodavatelů. V bistru si na své přijdou nadšenci pro pálivá jídla z čerstvých chilli papriček a páteční jídelníček je věnován převážně milovníkům rybích pokrmů a specialit.

Tak přileťte ochutnat domácí kuchyni dvou letitých vegetariánů v pohodové rodinné atmosféře místa, ideálního pro slety dobrých přátel nebo nenasytných výletníků. Také Vaše malá ptáčata u nás rádi pohostíme a přivítáme v barevném dětském koutku stejně srdečně, jako vás na malebné zahrádce, která je nedílnou součástí bistra. Máme rádi střídmost a pestré stravování bez náhražek a polotovarů. Naše recepty nejsou žádným tajemstvím, a když vám něco zachutná, s radostí Vám je prozradíme. A jestliže chvátáte, nebo už nebudete moci dojíst naši porci, rádi Vám jídlo zabalíme s sebou!

(poetickou rukou Martina Skalického)

 

 

 

 

 

PROVOZNÍ DOBA

Každý pracovní den

od 9:00 do 16:00

 

OBJEDNÁVKY/REZERVACE

Chcete si rezervovat místo nebo se vám nikam nechce a vychutnáte si jídlo

v práci či doma? Ozvěte se.

Přijímáme stravenky.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now